יחידות האירוח שלנו

בלב נוף הררי ומיוער בנינו סוויטות אירוח בלב החווה האורגנית טור סיני. החדרים מרוהטים באלגנטיות ובסגנון כפרי וכוללים מיזוג אויר, טלוויזיה, כורסאות עור ו"חלון-שמיים" המאפשר לאור היום לחדור בעדינות לחדרים. האמבטיה מפנקת במיוחד ובסגנון חמאם מרוקאי: הקירות הרצפה והאמבט העמוק עשויים מקשה אחת מטיח מרוקאי משולב בשמן זית ודונג דבורים.

סוויטת דובדבן

סוויטה מפוארת ומפנקת לחוויה מושלמת. הסוויטה כוללת 2 חדרים: חדר אחד עם מיטה זוגית ענקית ואיכותית, עם מצעים לבנים וכריות פוך משובחות, כמתבקש מחדר שינה שכל כולו פינוק ויוקרה. מהחדר יש מעבר לחדר אמבטיה פרטי בסגנון חמאם מרוקאי אמיתי. החדר השני שבסוויטה המפוארת הוא מעין סלון ובו ספה, עם אופציה לפתיחה למיטה זוגית, טלוויזיית פלזמה, שולחן אוכל ל 6 אנשים, ומטבחון עם מקרר אישי. מהסלון יש יציאה לחצר פרטית עם מרפסת המשקיפה לנוף עמק הארזים. את חבילת הפינוק בסוויטה משלימים הפינוקים שמגיעים איתה וביניהם: סבון ושמפו אורגניים, ליקר אורגני מפירות החווה, פירות אורגניים מהמקום בהתאם לעונה, עוגיות, מים מינרלים, קראף עם חלב, עמדת קפה וארוחת בוקר מפנקת.

סוויטת אפרסק

סוויטה מרווחת הכוללת מיטה זוגית ענקית ואיכותית, עם מצעים לבנים וכריות פוך משובחות ולצידה ספה שניתן להתרווח עליה מול טלוויזיית פלזמה. הספה ניתנת לפתיחה כמיטה זוגית והיא תוכל לשמש אורחים נוספים בחדר. עוד בסוויטה: מטבחון עם מקרר אישי ומיקרוגל, חדר אמבטיה פרטי בנוסח חמאם מרוקאי ייחודי ויציאה לחצר פרטית עם מרפסת המשקיפה לעמק הארזים. את חבילת הפינוק בסוויטה משלימים הפינוקים שמגיעים איתה וביניהם: סבון ושמפו אורגניים, ליקר אורגני מפירות החווה, פירות אורגניים מהמקום בהתאם לעונה, עוגיות, מים מינרלים, קראף עם חלב, עמדת קפה וארוחת בוקר מפנקת.

סוויטת גפן

סוויטה מרווחת הכוללת מיטה זוגית ענקית ואיכותית, עם מצעים לבנים וכריות פוך משובחות וטלוויזיית פלזמה. עוד בסוויטה: מטבחון עם מקרר אישי ומיקרוגל, חדר אמבטיה פרטי בנוסח חמאם מרוקאי ייחודי ויציאה לחצר פרטית עם מרפסת המשקיפה לעמק הארזים. את חבילת הפינוק בסוויטה משלימים הפינוקים שמגיעים איתה וביניהם: סבון ושמפו אורגניים, ליקר אורגני מפירות החווה, פירות אורגניים מהמקום בהתאם לעונה, עוגיות, מים מינרלים, קראף עם חלב, עמדת קפה וארוחת בוקר מפנקת.

כמה מילים

חפשו אותנו ברשתות החברתיות

חוות הנופש האורגנית טור סיני

משרד – 073-703-0056
ארועים בטבע – 073-702-8161
רחוב זאב טור סיני 1 ירושלים
ת.ד – 45065
מיקוד – 91451

קרדיט צלמים לאתר

אריאל אסולין | שבי קדם | יוליה פוטוארט | מאיה לוזון

כל הזכויות שמורות 2022 ⓒ טור סיני החווה האורגנית